KKT TOMO Karate Shotokan


Idź do treści

LICENCJA

PRZEPISY


Licencja PZKT 2012 dla ćwiczących od 10 roku życia (młodzik)

W związku z wprowadzeniem płatnych licencji PZKT (patrz Karate Info z dnia 15.03.2012 r.) dla osób od 10 roku życia (decyduje rok ur. 2002) informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł dokonują ćwiczący indywidualnie na poniższe konto PZKT:

85 1910 1048 2260 0155 7967 0010, Deutsche Bank PBC SA

W celu zidentyfikowania wpłaty z osobą, za którą pieniądze zostaną przelane prosimy w tytule przelewu koniecznie podać następujące dane:
Licencja PZKT: imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty


np. "Licencja PZKT: Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, Lubelski KKT"

Przypominamy, że wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, udziału w zawodach itd.

Ze środków finansowych uzyskanych z wpływów za licencje zostanie utworzony fundusz na rzecz rozwoju karate tradycyjnego, który wesprze dotychczasowe działania PZKT w związku z systematycznym zmniejszaniem wsparcia finansowego ze strony państwa. Będzie on przeznaczony m.in. na:
- szkolenie zawodników w różnych kategoriach wiekowych
- szkolenie sędziów
- promocję


Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:
1. Każda osoba posiadająca licencję PZKT będzie miała prawo do uzyskania bezpłatnego Paszportu PZKT od 2013 roku.

2. Osoby posiadające licencję PZKT będą mogły uzyskać kartę partnerską ORLEN KARATE VITAY. Korzyścią z tytułu posiadania takiej karty, będzie m.in. tankowanie paliwa na stacjach ORLEN za podwójną ilość punktów.

3. Osoby z aktualną licencją PZKT otrzymają zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo-Stara Wieś" podczas aktywności z kalendarza PZKT. Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem 120 zł/doba.

4. W chwili obecnej przygotowywana jest oferta na wykorzystanie domeny karate.pl (strony internetowe, poczta e-mail).

Z poważaniem
Monika Walczak
Dyrektor Biura PZKT


Powrót do treści | Wróć do menu głównego